Dr Beata Walawska

Dr n. med. Beata Walawska
praktykujący lekarz specjalista ortodonta, Sekretarz PTO, Członek Komisji Rewizyjnej EFOSA,  Członek McLaughlin Alumni Study Club, Członek PTS, EOS , AAO i WFO,  Zastępca Przewodniczącego Okręgowego Sądu Lekarskiego w Lublinie. Ukończyła dodatkowo studia podyplomowe z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny (UW) oraz Zdrowia Publicznego i Zarządzania w Ochronie Zdrowia (WSEI).
Odbyła liczne kursy krajowe i zagraniczne z zakresu stomatologii i ortodoncji, zarządzania w ochronie zdrowia oraz prawa medycznego.
Jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu na świecie ukończyła dwuletni program szkoleniowy Dr McLaughlina w jego praktyce w San Diego (Two Year McLaughlin Program).
Autorka i współautorka prac i felietonów w dziedzinie stomatologii, ortodoncji oraz prawa medycznego. Tłumaczka i redaktorka książek z zakresu stomatologii i ortodoncji.  Wykładowca na sympozjach i szkoleniach dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych oraz asystentek i higienistek stomatologicznych. Prowadzi własną praktykę ortodontyczną Ortomix w Lublinie.